Resultat för 2015

Visa år: 2015, 2016

Sortera efter: placering, startnummer

Placering Startnummer Namn
Klubb/stad
Klubb/stad Tid
1 20 Gyllensvärd, Harald
Bergshamra
Bergshamra 41.47
2 18 Skullman, Fredrik
44.11
3 56 Nyberg, Nicklas
Solna Sharks
Solna Sharks 44.20
4 35 Bång, Claes
Bergshamra
Bergshamra 44.32
5 51 Narciso, David
SPIF
SPIF 46.06
6 31 Wallnäs, Mikael
Trimble IF
Trimble IF 46.54
7 57 Nyberg, Stefan
Solna Sharks
Solna Sharks 47.21
8 43 Widell, Johan
Utbrytarna SK
Utbrytarna SK 48.22
9 21 Selling, Tobias
GAIS
GAIS 49.00
10 15 Linde, Johan
Team Hufs
Team Hufs 49.05
11 23 Guttormsdottir, Linda
MammaFit
MammaFit 50.20
12 42 Nilsson, Emil
Prana jiu jitsu
Prana jiu jitsu 50.38
13 5 Eriksson, Mattias
Estudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata 51.04
14 27 Dahlquist, Adam
Bergshamra
Bergshamra 51.08
15 48 Thell, Kim
Bluehill
Bluehill 51.49
16 13 Gual, Daniel
SLDK
SLDK 51.58
17 33 Corell, Mikael
Bergshamra
Bergshamra 51.59
18 17 Grimes, Daniel
Bergshamra
Bergshamra 52.08
19 34 Nordberg, Claes
Solna
Solna 52.24
20 24 Olsson, Oskar
Hofors
Hofors 53.30
21 53 Tachrift, Samir
54.04
22 36 Wallin, Alice
54.36
23 2 Östberg, Tobias
54.48
24 50 Erdtman, Samuel
54.56
25 62 Crona, Beatrice
55.29
26 6 Liavåg, Renate
55.42
27 29 Petrini, Emma
55.50
28 52 Salomonsson, Anneli
Lidingö SOK
Lidingö SOK 57.29
29 28 Lindqvist, Natanael
Bergshamra
Bergshamra 58.13
30 41 Wallnäs, Johanna
Solna
Solna 58.40
31 65 Hedberg, Sebastian
Team Brontosaurus
Team Brontosaurus 58.42
32 22 Hållstedt, Julius
Bergshamra
Bergshamra 58.59
33 9 Rautiainen, Susanne
Bergshamra
Bergshamra 1.00.03
34 19 Sjöberg, Mattias
1.00.21
35 49 Arvidsson, Per-Anders
Bergshamra
Bergshamra 1.00.52
36 46 Försti, Oskari
1.01.43
37 60 Larry-östman, Elin
Bluehill
Bluehill 1.02.12
38 16 Lagerström, Robert
IFK Bergshamra
IFK Bergshamra 1.02.33
39 59 Axelsson, Boel
Bergshamra
Bergshamra 1.03.49
40 3 Ripa, Carl
1.04.13
41 38 Lundin, Thomas
Sundbybergs IK
Sundbybergs IK 1.04.14
42 54 Byström, Nanna
1.04.25
43 45 Forslund, Maria
1.05.00
44 39 Thunman, Anna
1.05.21
45 40 Kimber, Helena
Bergshmra
Bergshmra 1.05.54
46 44 Stenmark, Lisa
1.05.56
47 25 Sjöholm, Anna-Karin
1.05.58
48 8 Gudmundsdottir, Sunna
1.05.59
49 11 Gylfason, Kristinn
1.06.07
50 26 Appelberg, Tilda
Solna
Solna 1.06.18
51 37 Almborg, Christina
Bergshamra
Bergshamra 1.06.25
52 4 Lindblom, Jenny
Norrtälje
Norrtälje 1.10.51
52 10 Lindblom, Ramona
1.10.51
54 47 Silva Rojas, Anabel
Tullinge
Tullinge 1.12.59
55 30 Wehner Juhlander, Sarah
Bergshamra
Bergshamra 1.13.20
56 63 Svensson, Kattis
Mälaröarnas Alpina skidklubb
Mälaröarnas Alpina skidklubb 1.13.21
57 64 Freiman, Isander
Bergshamra Centrum
Bergshamra Centrum 1.17.56
58 12 Nystrand, Staffan
1.24.49
59 58 Ganebo Skantz, Fej
1.37.10
DNF 61 Olsson, Sara
Runacademy IF
Runacademy IF -
DNS 14 Lamming, Peter
Hammarby IF
Hammarby IF -
DNS 1 Regnander, Marcus
Vegan Runners IK / Göteborg
Vegan Runners IK / Göteborg -
DNS 32 Haberfield, Alison
-
DNS 7 Zambrano Sevilla, Sonia
Stockholm
Stockholm -
DNS 55 de Boussard, Catharina
Solna
Solna -

DNS = Tävlande startade inte
DNF = Tävlande fullföljde inte loppet