Startlista för 2016

Visa år: 2015, 2016

Visa grupp: Alla, Damer, Herrar, 25 år eller yngre, 60 år eller äldre, Mitt första swimrun, Var med på Bergshamrarundan förra året

Sortera efter: namn, anmälningsordning, startnummer, startgrupp

Startnummer
Startgrupp
Startgrupp Namn
Klubb/stad
Klubb/stad
1
C
C Regnander, Marcus
Vegan runners
Vegan runners
2
F
F Lindblom, Jenny
Vegan Runners IK
Vegan Runners IK
3
D
D Arvidsson, Per-Anders
Bergshamra
Bergshamra
4
D
D Sjöholm, Anna-Karin
Mammafit
Mammafit
5
C
C Östberg, Tobias
6
B
B Österling, Stefan
Bergshamra
Bergshamra
7
C
C Nilssom, Emil
Prana Jiu Jitsu
Prana Jiu Jitsu
8
D
D Kanslätt, Niklas
IFK Bergshamra
IFK Bergshamra
9
B
B Sundström, Oscar
BK Dykardojja
BK Dykardojja
61
D
D Hedberg, Sebastian
TAHF
TAHF
10
F
F Godinez, Luie
11
B
B Olsson, Hjalmar
Ålkistan Ålers
Ålkistan Ålers
12
E
E Ripa, Carl
13
F
F Lamming, Peter
Bibliotekets Vänner
Bibliotekets Vänner
14
D
D Svensson, Nils
Bergshamra
Bergshamra
15
B
B Nordberg, Claes
West wood
West wood
16
B
B Gual, Daniel
SLDK
SLDK
17
C
C Grimes, Daniel
Bergshamra
Bergshamra
18
A
A Narciso, David
MIL
MIL
19
E
E Rauge, Caroline
20
E
E Linnros, Fanny
21
B
B Skinner, Andres
22
A
A Rörvik, Kim
Recreo Naprapati
Recreo Naprapati
23
C
C Sundholm, Anders
24
A
A Guttormsdóttir, Linda
MammaFit
MammaFit
62
E
E Söderdahl, Carl
ENSKEDE
ENSKEDE
25
C
C Gustafsson, Magnus
Danderyd
Danderyd
26
F
F Hallström, Claes
Team trött
Team trött
27
B
B Dahlquist, Adam
Bergshamra
Bergshamra
45
F
F Tingström, Emilie
Uppsala
Uppsala
28
C
C Eriksson, Mattias
Estudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata
29
G
G Young, Patrick
Täby
Täby
30
F
F Grönstedt, Rebecka
31
F
F Heimer, Anders
ESIK
ESIK
32
F
F Frisk, Caroline
63
G
G Garlapati, Raghu
ESIK
ESIK
33
F
F Bajramovic, Haris
ESIK
ESIK
34
B
B Carlsson, Jesper
ESIK
ESIK
35
C
C Olsson, Oskar
36
G
G Lindström, Christian
37
C
C Dagnell, Charlotta
Bergshamra
Bergshamra
38
A
A Gyllensvärd, Harald
Bergshamra
Bergshamra
39
A
A Lycksell, Roland
Lidingö Triathlon
Lidingö Triathlon
55
A
A Sandström, Gustaf
43
C
C Knutsson, Gabriella
Bergshamra
Bergshamra
40
D
D Karlsson, Anna
41
D
D Hållstedt, Julius
Bergshamra ligos
Bergshamra ligos
42
A
A Richardson, Matt X.
Sporting Gentlemen's Society
Sporting Gentlemen's Society
52
A
A Linde, Johan
Team Hufs
Team Hufs
46
G
G Törnroos, Kristian
Himlabacken Amphibies
Himlabacken Amphibies
47
D
D Narciso, Darwin
MIL
MIL
48
E
E Edström, Marcus
Prana JJ
Prana JJ
44
G
G Goldea, Paula
Allt för fötter
Allt för fötter
54
D
D Andersson, Anders
Sollentuna
Sollentuna
64
A
A Bång, Claes
Bergshamra
Bergshamra
56
D
D Somos, Daniel
Solna
Solna
49
B
B Hedin, Niclas
Sundbyberg
Sundbyberg
53
E
E Järnbrink, Roger
50
E
E Björk, Cecilia
Tullinge
Tullinge
51
E
E Karlberg, Tina
Lidingö
Lidingö
57
E
E Blomsteöm, Hanna
BFK
BFK
58
B
B Nyberg, Stefan
Hässelby
Hässelby
59
E
E Olson, Pontus
Breviksnäs Simsällskap
Breviksnäs Simsällskap
65
G
G Witkowsky, Patrik
Sundsvall
Sundsvall
60
A
A Olsson, Sara
66
F
F Bombor, Susann
Fanta2
Fanta2
67
G
G Lundberg, Joel
Stockholm
Stockholm
68
G
G Svantegård, Magnus
Team Framåt
Team Framåt
69
G
G Dierauer, Matthias
Ride of Hope
Ride of Hope